На Львівщині п'яний водій в'їхав у причеп вантажівки (фото)
Внаслідок ДТП він та двоє його пасажирів отримали тілесні ушкодження та доставлені у лікарню. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Мостиське відділення поліції 29 грудня надійшла інформація про те, що близько 22.10 на вулиці Шевченка у райцентрі сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «Citroen Jumper», 30-річний житель району, не впорався із керуванням та зіткнувся з причепом вантажного автомобіля «МАН», який стояв на узбіччі дороги. Внаслідок наїзду чоловік та двоє його пасажирів були доставлені у лікарню з тілесними ушкодженнями. У водія іномарки медики діагностували алкогольне сп’яніння.
Наразі з’ясовуються обставини ДТП. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі