На Львівщині під час конфлікту важко травмували студента
Конфлікт між студентами відбувся у гуртожитку – у потерпілого лікарі діагностували розрив селезінки.
Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
У Стрийський відділ поліції 16 листопада надійшло повідомлення від лікаря місцевої лікарні про те, що у медзаклад за допомогою звернувся 16-річний мешканець одного з сіл Миколаївського району. Медики діагностували у пацієнта «тупу травму живота, розрив селезінки» та прооперували.
Як попередньо встановили правоохоронці, травми потерпілий, студент одного із стрийських професійних навчальних закладів, отримав 15 листопада близько 20.00 у гуртожитку під час конфлікту з іншим студентом цього ж закладу – 18-річним мешканцем Івано-Франківської області. Конфлікт переріс у бійку, під час якого старший студент наніс молодшому удар ногою у живіт. Зранку, відчувши сильний біль, травмований хлопець звернувся за допомогою у лікарню.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Проводиться досудове розслідування.
Зловмисника поліцейські затримали в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі