На Львівщині під час пожежі загинув 50-річний чоловік
12 квітня о 06:34 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Старий Яричів Пустомитівського району в цегляному житловому будинку.
На місце події негайно було направлено пожежно-рятувальний підрозділ МПК Новий Яричів та оперативну групу Кам'янко-бузького районного відділу, повідомляє прес-служба ДСНС.
"Прибувши на місце події, вогнеборці одразу приступили до ліквідації займання. Під час проведення розвідки пожежі у будівлі було виявлено тіло чоловіка, 1968 року народження.
О 06:53 пожежу вдалось локалузівати та о 07:11 повністю ліквідувати.Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 2 кв.м. та стіни на площі 12 кв. м.", йдеться у повідомленні
Обставини події та причина виникнення пожежі встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі