На Львівщині під час пожежі загинув чоловік
Причини з’ясовують правоохоронці. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.
31 грудня, о 09:07 год., до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Біле, Перемишлянського району, у будівлі розміром 70 кв. м.
На місце пожежі виїхали пожежні відділення 43-го Державного пожежно-рятувального поста с. Поморяни та 20-ої пожежної частини м. Перемишляни.
Прибувши на місце пожежі, рятувальники провели розвідку, під час якої натрапили на тіло чоловіка, 1955 року народження, як виявилось пізніше він і був власником будинку. Пожежу ліквідовувати довелось в апаратах захисту органів дихання, через щільну задимленість.
Пожежу вдалось ліквідувати о 11:56 год., вогнем було знищено дах та пошкоджено стіни на площі 70 кв. м.
До ліквідації вогню було залучено 6 рятувальників та та 2 одиниці спецтехніки.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі