На Львівщині після застілля з односельчанином чоловік у важкому стані потрапив до лікарні
На Львівщині під час конфлікту чоловік важко травмував односельчанина. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Як встановили працівники Сколівського відділення поліції, зловмисник наніс потерпілому кілька ударів дерев’яним руків’ям сокири по голові.
У Сколівське відділення поліції 8 листопада надійшло повідомлення від чергової медсестри місцевої лікарні про те, що до них з діагнозом «забійна рана голови, забійна рана потиличної ділянки та перелом основи черепа» доставлений 55-річний мешканець селища Верхнє Синьовидне. Чоловіка госпіталізували у реанімаційне відділення.
Як встановили правоохоронці, травми потерпілий отримав 7 листопада о 23.30 під час конфлікту зі своїм 27-річний раніше судимим односельчанином, котрий дерев’яним руків’ям сокири наніс йому кілька ударів по голові.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі