На Львівщині побили водія та викрали автомобіль (фото)

Сьогодні, 13 липня, близько першої години ночі, на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення від 29-річного мешканця Самбірського району про те, що у селі Дубаневичі, Городоцького району, на нього напали зловмисники, побили, заволоділи автомобілем «ВАЗ-2106» та втекли.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та співробітники інших служб Городоцького відділення поліції, а також оперативники карного розшуку поліції Львівщини. На території області було введено план «Перехоплення», під час якого екіпаж сектору реагування патрульної поліції Городоцького району у селі Вишня виявив та зупинив автомобіль, на якому втікали зловмисники.

[gallery link=«file» ids=«206056,206057»]

«Особи нападників встановлені — обидвоє мешканці Городоцького району, віком 18 та 23 роки, вони затримані в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере їм запобіжні заходи», — повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобам) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю