На Львівщині погрожували підірвати птахоферму
На Львівщині невідома особа повідомила про закладення вибухового пристрою на території птахоферми у селі Мацошин. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.
Так, 18 червня, близько 11:45 год., на телефон лінії “102” від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування птахоферми у с. Мацошин, Жовківського району.
На території птахоферми працювали підрозділи цивільного захисту міста Львова та області. Роботи завершено о 14:15 год. З приміщень птахоферми було виведено 55 осіб.
За результатами обстеження приміщень та прилеглої території, яке тривало більше двох годин, вибухового пристрою не виявлено.
Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі