На Львівщині покарали за втечу в’язнів службовців колонії

otevc1nmYttzeNqSBHG5X2cJxnq9Xcxj
otevc1nmYttzeNqSBHG5X2cJxnq9Xcxj

Службовців Миколаївської колонії на Львівщині покарали за втечу в’язнів доганами. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури у Львівській області.

Йдеться про інцидент, який стався 03.09.2019 р., близько 14.00 год., в одному із сіл Миколаївського району, на Львівщині.


Того дня із контрагентського об’єкту здійснили організовану втечу двоє засуджених: 20-річний уродженець Києва, засуджений до 5 років позбавлення волі за ст. 153 та ст. 187 КК України (задоволення статевої пристрасті в неприродний спосіб та розбій) та 26-річний мешканець Житомирської області, засуджений до 3 років позбавлення волі за ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне поводження з наркотичними засобами), які відбували покарання у дільниці соціальної реабілітації ДУ «Миколаївська ВК 50» та виконували там роботи.


Однією із причин втечі засуджених стали грубі порушення вимог Інструкції з організації нагляду за засудженими та залишення їх без нагляду на час, достатній для втечі.


Таким чином їм вдалось поранити поліцейського, який у неробочий час намагався їх самотужки затримати.


Так, за результатами розгляду вказівки Золочівської місцевої прокуратури щодо проведення службової перевірки за цим фактом та виявлених грубих порушень кримінально-виконавчого законодавства до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 службових осіб.


Одного із них попереджено про неповну посадову службову відповідність, чотирьом оголошено сувору догану, а одному — догану.