На Львівщині поліцянтка допомогла абітурієнтці скласти ЗНО
На Львівщині дільнична офіцерка поліції Бродівського відділення поліції Наталія Шелест допомогла учениці взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
30 червня, під час проведення ЗНО у місті Броди, одна з абітурієнток, мешканка села, з’ясувала, що забула вдома паспорт. Через це дівчинка не могла взяти участь у ЗНО. Школярка намагалась зв’язатись телефоном із родичами та сусідами, проте спроби виявились марними.
Тим часом дільнична офіцерка поліції Бродівського відділення поліції Наталія Шелест, яка несла службу поблизу школи, побачила відчай дівчинки та прийшла їй на допомогу — організувала доставку паспорта із села, завдяки чому учениця змогла вчасно скласти ЗНО.
«Просимо вас відзначити Наталію Шелест за проявлені рішучість, оперативність і доброту», — йдеться в листі-подяці, надісланому дирекцією школи на ім’я начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Василя Віконського.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі