На Львівщині понад 15 тисяч осіб ухиляються від військової служби
Осінній призов в Україні завершився. Відтак, 635 юнаків, яких покликали до війська на Львівщині, днями вирушать у підрозділи Збройних Сил, Нацгвардії та Державної служби транспорту. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Про це сьогодні, 22 листопада, під час брифінгу розповів головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко.
«Львівщина – одна з найкращих областей по Україні за показниками призову. Окрім того, нашій області дали додаткове завдання прикликати до строкової служби іще 110 осіб. Укомплектування військових частин додатковою кількістю призовників триватиме до 27 листопада», - зазначив підполковник Олександр Тіщенко.
Попри те, не припиняється робота із пошуку ухильників. У комісаріаті відзначають, що на Львівщині кількість призовників, що ухиляються від військової служби, становить понад 15 тисяч осіб. Матеріали справ усіх осіб, що ухилились від призову, передадуть в правоохоронні органи для притягнення ухильників до кримінальної відповідальності.
На Facebook-сторінці Львівського обласного військового комісаріату оприлюднено прізвища призовників, які ухиляються від служби в армії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі