На Львівщині понад 700 дітей відвідали святкову ковзанку (фото)

З нагоди Дня святого Миколая, 21 та 22 грудня діти з числа соціально незахищених категорій населення мали змогу відвідати святкову ковзанку на «Льодовій Арені» у м.Новояворівську. Про це інформує прес-служба ЛОДА.


Участь у цьому заході взяли 700 дітей.


З тими, хто вперше вирішив спробувати свої сили на святковій ковзанці, працювали досвідчені інструктори, які навчали малечу азам у ковзанярстві.


Зазначимо, що кожен сенс тривав дві години.


Святкову ковзанку на «Льодовій Арені» у м.Новояворівську організували за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.


Після активного відпочинку, усі учасники заходу отримали солодкі подарунки.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю