На Львівщині потяг на смерть переїхав чоловіка
На Львівщині потяг переїхав чоловіка. Працівниками поліції наразі встановлюються особу загиблого та причини події.
Про це інформує Департамент цивільного захисту ЛОДА.
Зазначається, що тіло чоловіка, віком орієнтовно 35 – 40 років, було виявлено місцевими жителями у суботу, 26 серпня, близько 21.40, на залізничній колії станції «Дрогобич».
Працівники поліції встановлюють особу загиблого та причини події.
Як розповів кореспондентам Варти-1 голова ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич, це трапилось в Дрогобичі на вул.Майдан Злуки, 1.
«Потяг, що збив чоловіка, швидше за все його не помітив. Останній потяг, що проїжджав по цій колії курсував о 20:16. Тіло загиблого було розділене на дві частини. За даними експертів, характер травм свідчить про наїзд потяга. Затримки руху залізничного транспорту не було.», зазначає Зінкевич.
varta1.com.ua: Новини
Львівські патрульні розповіли, як знайшли 22-річну жінку, яку розшукували упродовж дня
Вона раніше вийшла з помешкання на вулиці Огієнка і не повернулася
На Тернопільщині третю добу тривають пошуки безвісти зниклого 28-річного чоловіка (ФОТО)
ОНОВЛЕНО: Співробітники поліції виявили у Львові зниклого 28-річного жителя Тернополя
У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)
Водолази провели обстеження водойм в с.Чишки з метою пошуку зниклої місцевої мешканки, яка 4 березня вийшла з дому і зникла
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі