На Львівщині повідомлено про підозру працівнику поліції, який вдарив чоловіка
За сприяння Львівської обласної прокуратури слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру 39-річному оперуповноваженому Червоноградського ВП у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). Про це у понеділок, 12 жовтня, повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.
Встановлено, що, 1 липня цього року, близько 22:35 год. (у позаробочий час), у м. Соснівка поліцейський декілька разів вдарив місцевого мешканця.
Як наслідок, потерпілий отримав травми середнього ступеня тяжкості.
На цей час проводяться слідчі дії.
Санкція статті передбачає покарання у виді виправних робіт на термін до 2 років або обмеженням чи позбавленням волі на термін до 3 років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі