На Львівщині правоохоронці викрили підпільну нарколабораторію (фото)
Вартість вилучених наркотичних засобів та психотропних речовин, за цінами «чорного ринку», становить понад 150 000 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами УПН ГУ Національної поліції у Львівській області.
Працівники управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини, спільно з працівниками Дрогобицького відділу поліції, викрили підпільну нарколабораторію, яку організував 35-річний житель міста Дрогобич.
Під час санкціонованого обшуку, в господарських приміщеннях зловмисника виявлено і вилучено обладнання та інгредієнти для виготовлення психотропної речовини «амфетамін», а саме: колби, трубки, хімічні реактиви, розчинники, фольгу, градусники, шприци, чималу кількість порошкоподібної речовини, схожої на амфетамін. Також, у будинку зберігалися поліетиленові пакети та пластикові ємності з речовиною зеленого кольору рослинного походження, ззовні схожою на канабіс, прекурсори, фольгові згортки та електронні ваги.
Вилучені обладнання та речовини скеровані на експертизу. Загальна вартість виявлених наркотиків, за цінами «чорного ринку», становить понад 150 000 грн.
Наразі, проводяться першочергові слідчі дії, призначено експертизи.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі