На Львівщині продавчині затримали рецидивіста, який намагався пограбувати магазин
На Львівщині працівниці магазину затримали зловмисника, який намагався пограбувати торгівельний заклад. Поліцейські встановили, що затриманий раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.
Подія сталася 19 листопада, близько опівдня, на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення від працівниці одного з магазинів у місті Пустомити про невідомого чоловіка, який заволодів товарами з прилавку та намагається втекти.
«За вказаною адресою негайно виїхали екіпаж сектору реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Пустомитівського відділу поліції. Як встановили правоохоронці, 48-річний мешканець одного з сіл району, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, намагався втекти з магазину, не розрахувавшись за товари (побутову хімію). Це зауважили працівниці торгівельного закладу. Доки адміністратор та продавчиня затримували зловмисника, інша працівниця повідомила про подію у поліцію. Під час затримання чоловік завдав 21-річній продавчині удару в живіт, спричинивши тілесні ушкодження», — повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
За фактом слідчі Пустомитівського відділу поліції, за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури № 3, відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від чотирьох до шести років.
Досудове розслідування триває. Зловмисник, який перебував на іспитовому терміні, поміщений у виправний заклад.
Правоохоронці висловлюють вдячність жінкам, котрі, проявивши сміливість та рішучість, затримали зловмисника та повідомили про подію у поліцію.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі