На Львівщині продовжують усувати наслідки масштабної аварії на залізниці (ВІДЕО, ФОТО)

егонгьл
егонгьл

У четвер, 26 серпня, надійшла інформація від чергового по Львівській залізниці про те, що близько 08:20 год. 26 серпня на станції «Глинна-Наварія» Львівської дирекції Львівської залізниці, в поїзді №2121 за маршрутом «Клепарів–Батьово», який перевозив щебінь і залізну руду, в складі 44 вантажних вагони, стався схід 18 вагонів з 18-го по 35. Про це повідомляла «Варта1».

Станом на 7 годину ранку 27 серпня, аварійно-відновлювальні бригади Львівської дирекції Львівської залізниці працюють над усуненням наслідків події та відновленням руху поїздів, інформують у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

Пошкоджено вагони, колійне полотно та декілька опор контактної мережі. На місце події викликано та прибули спеціалізовані підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця»: відбудовні поїзди зі станцій Львів та Стрий.

Унаслідок сходу вагонів, з людей ніхто не постраждав.

[arve url=«https://youtu.be/BhA5iQDtRYw» loop=«no» muted=«no» /]

На місці події продовжує працювати спеціальна комісія «Укрзалізниці», яка з’ясовує обставини та причини сходу вагонів. Техніка та аварійно-відновлювальні бригади працюють над усуненням наслідків події та відновленням повноцінного руху вантажних і пасажирських поїздів цією дільницею.

Рух потягів не припинявся та здійснюється по іншій парній колії. Затримка руху пасажирських поїздів 26 серпня по даному маршруту прямування відносно графіка складала від 6 хвилин до 1 год. 45 хвилин.