На Львівщині протягом доби зафіксували 16 випадків підпалів сухої трави та торфовища
За вчорашню добу, 11 квітня на Львівщині зафіксовано 16 пожеж у природних екосистемах – загоряння сухої трави та чагарників – 15 та торфу – 1. Загальна площа яких становила майже три гектари. Про це інформують у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.
Відтак вчора об 11.02 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Тухля Сколівського району на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 300 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
О 13.23 год., пожежа сталася у с. Липники, Пустомитівського району на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 8000 м кв.
О 13.44 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Верхнє Турківського району на земельній ділянці, що належить Верхнянській СР. Вогнем знищено суху траву на площі 50 м кв, пошкоджено покрівлю погребу на площі 15 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
Також, о 14.29 год., надійшло повідомлення про пожежу у Львові, на по вул. Білогорща, б/н на відкритій території, земельна ділянка належить ЛКП «Левандівка». Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 2000 м кв.
О 15.16 год., пожежа зафіксована і в селелі Івано-Франкове Яворівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Івано-Франківській СР. Вогнем знищено суху траву на площі 7000 м кв.
О 15.31 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Добрячин Сокальського району на відкритій території, земельна ділянка належить Острівській СР. Вогнем знищено суху траву та очерет на площі 400 м кв.
О 16.19 год., надійшло повідомлення про пожежу в м. Червоноград, по вул. Героїв Майдану, б/н на відкритій території, земельна ділянка належить Червоноградській МР. Вогнем знищено очерет на площі 500 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
О 16.36 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Волосянка Сколівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Волосянівській СР. Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 800 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
Також, 11 квітня, о 17.59 год., горіла трава і в м. Золочів, по вул. Набережна, де на відкритій території, вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 200 м кв.
11 квітня, о 18.28 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Сапіжанка Кам`янка-Бузького району на відкритій території, земельна ділянка належить Дернівській СР. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 400 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
О 20.36 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Новий Розділ, по вул. Ходорівська, б/н на відкритій території, власник – встановлюється. Вогнем знищено суху траву на площі 30 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
11 квітня, о 20.54 год., надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові, по вул. Трускавецька, 16 на відкритій території, власник – встановлюється. Вогнем знищено суху траву на площі 1000 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
11 квітня, о 20.54 год., надійшло повідомлення про пожежу в сел. Східниця, по вул. Гірська, б/н на відкритій території, земельна ділянка належить Східницькій СР. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 800 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
11 квітня, о 21.04 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Годовиця Пустомитівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Пустомитівській МР. Вогнем знищено суху траву на площі 100 м кв та сміття на площі 50 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
11 квітня, о 22.43 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Тартаків Сокальського району на відкритій території, земельна ділянка належить Пустомитівській МР. Вогнем знищено очерет на площі 300 м кв . Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
А в Сокальськоуму районі, о 10.35 год., надійшло повідомлення про пожежу в с. Тяглів на відкритій території. Вогнем знищено торф окремими осередками на площі 25 м кв. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні – 56 500 грн.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі