На Львівщині прикордонник відмовився від хабаря (фото)
На кордоні з Польщею українець, аби уникнути відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України, запропонував прикордонникові 100 євро хабара. Про це повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону.
Чоловік, 1975 року народження, мешканець Житомира, під час оформлення у пункті пропуску «Шегині», надав на перевірку паспортний документ громадянина Португалії. У ході контролю прикордонники з’ясували, що подорожній насправді є громадянином України, а тому повідомляє про себе неправдиві відомості під час перетину кордону. На підставі зазначеного, чоловіка до Польщі не пропустили та склали протокол про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання державного кордону України.
Аби уникнути відповідальності, наш співвітчизник спробував підкупити правоохоронця, натомість отримав ще й повідомлення до Нацполіції України про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної винагороди службовій особі».
[gallery link=«file» ids=«109335,109334,109333»]
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині на хабарі спіймали медикиню, яка «допомагала» військовзобов'язаним оформлювати інвалідність (ФОТО)
За таку послугу жінка вимагала у «клієнта» 1 500 доларів США
У Львові затримали чоловіка, який допомагав військовому змінити місце проходження служби (ФОТО)
Фігуранта затримали після одержання ним усієї суми неправомірної вигоди від «клієнта»
За розтрату бюджетних коштів суд засудив екскерівника Грибовицького сміттєзвалища
Суд призначив йому 8 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією всього майна
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі