На Львівщині прикордонники відмовилися від кількатисячних хабарів у євро і доларах
Під час перетину державного кордону, громадяни намагаються «вирішити» питання щодо їх безперешкодного пропуску. Причини можуть бути різні: відсутність необхідних документів; незаконне переміщення товарів; бажання пришвидшити проходження пропускних операцій; спроби уникнути проходження самоізоляції та інші.
Як інформує «Варта1», у ДПСУ повідомили, що за вересень прикордонники Львівського загону у 25 випадках відмовились від хабарів. Сума неправомірної вигоди склала: 3500 гривень, 270 євро, 200 доларів та 500 злотих. Щодо хабародавців, прикордонники направили повідомлення в Нацполіцію про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
З початку року у пунктах пропуску у Львівській області зафіксовано 476 випадків відмови від «грошових подарунків» на суму: 90 050 гривень; 5205 євро; 620 доларів; 5 000 злотих; 4 200 крон; 20 фунтів.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі