На Львівщині прикордонники затримали громадянина Палестини
Впродовж доби, в пункті пропуску «Шегині» прикордонники затримали порушника державного кордону. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон з посиланням на прес-служба Мостиського прикордонного загону.
Вчора, під час перевірки документів у пасажира одного з автомобілів, що слідував через пункт пропуску до Польщі, прикордонники зауважили відсутність підстав для пропуску його через кордон. Чоловік, який назвався громадянином Палестини, подав на контроль німецьку посвідку, яка не дає право на перетин кордону, а в подальшому прикордонники з’ясували, що громадянина ще у 2012 році було видворено з території Євросоюзу.
Відносно палестинця було складено документи справи про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетину державного кордону України, рішення прийматиме суд.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
4
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі