На Львівщині ремонтуватимуть дорогу "Мшанець–Стрілки"
Вчора, 17 липня, ЛОДА та протестувальники домовилися, що впродовж двох тижнів ділянку дороги протяжністю 3,7 км С141704 «Мшанець–Стрілки» продовжать відновлювати. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
«Діалог та співпраця значно дієвіші, ніж протести, тому ми відгукнулися сьогодні на прохання громади про зустріч. Ми домовились з громадою про те, що департамент дорожнього господарства зобов’язується не пізніше серпня цього року продовжити проведення робіт з поточного ремонту автомобільної дороги загальною протяжністю близько 3,7 км. На цій ділянці буде асфальтована дорога», — повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
«На іншу частину дороги, протяжністю більше 12 км, оголосять тендер та визначать виконавця доріг. Після виділення коштів із Державного дорожнього фонду розпочнеться ремонт довшої ділянки.
Старосамбірська районна державна адміністрація повинна вжити заходів щодо забезпечення прийняття рішень стосовно виділення коштів у сумі 100 000,00 грн для можливості здійснення департаментом дорожнього господарства процедури закупівлі з метою підготовки до початку ремонтних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт автомобільної дороги С141704 «Мшанець–Стрілки» на ділянці км 0+000 — км 12+900».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі