На Львівщині розпочались наймасштабніші міжнародні військові навчання

630-360-1586426139-264
630-360-1586426139-264

У Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент–2021». Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У понеділок, у церемонії урочистого відкриття взяли участь представники командування Сухопутних військ Збройних сил України, оперативного командування «Схід», представники Збройних сил США і країн-партнерів.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці 15 країн світу, зокрема України, США, Болгарії, Канади, Грузії, Німеччини, Італії, Йорданії, Литви, Молдови, Пакистану, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії.

Крім того, в навчаннях «Репід Трайдент–2021» візьме участь особовий склад литовсько-польсько-української бригади. Військові навчання триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року. В них візьмуть участь близько 6000 військовослужбовців.

«6000 військових з 15 країн з’їхалися на Яворівський полігон. На Львівщині стартували наймасштабніші міжнародні навчання »Rapid Trident« — »Швидкий Тризуб”. За легендою, багатонаціональні підрозділи звільнятимуть місто, яке захопили бойовики та допомагатимуть в евакуації місцевих мешканців. А ще заплановано спільне десантування з літака військово-транспортної авіації США.На полігоні танкові та артилерійські підрозділи однієї з механізованих бригад Сухопутних військ ЗСУ тренуються вести активну оборону та відпрацьовують тактику наступальних дій", — повідомляє пресслужба сухопутних військ ЗСУ.