На Львівщині розшукують водія, що скоїв наїзд на пішохода і втік з місця ДТП
Якщо Ви стали свідком цієї автопригоди, прохання звернутися у найближчий відділ поліції чи зателефонувати на оперативну лінію 102. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 18 вересня о 00.30 на автодорозі Львів – Радехів – Луцьк в селі Ременів, Кам’янка-Бузького району.
Невідомий водій невстановленого автомобіля скоїв наїзд на пішохода, 19-річного жителя Кам’янка-Бузького району, який, рухаючись в попутньомунапрямку по правій стороні автодороги, зупинився, щоб зав’язати шнурки кросівок. Водій після вчиненого втік з місця події.
Пішохода із «забоями грудної клітки, тазу та хребта» доставили у лікарню.
Правоохоронці встановлюють особу водія-втікача та його місцезнаходження, з’ясовують обставини ДТП. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін.
Якщо Ви стали свідком цієї автопригоди або володієте інформацією щодо особи водія, який скоїв наїзд на пішохода, прохання звернутися у найближчий відділ поліції чи зателефонувати на оперативну лінію 102.
varta1.com.ua: Новини
Львівські патрульні розповіли, як знайшли 22-річну жінку, яку розшукували упродовж дня
Вона раніше вийшла з помешкання на вулиці Огієнка і не повернулася
На Тернопільщині третю добу тривають пошуки безвісти зниклого 28-річного чоловіка (ФОТО)
ОНОВЛЕНО: Співробітники поліції виявили у Львові зниклого 28-річного жителя Тернополя
У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)
Водолази провели обстеження водойм в с.Чишки з метою пошуку зниклої місцевої мешканки, яка 4 березня вийшла з дому і зникла
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі