На Львівщині рятувальники допомогли врятувати життя двом пенсіонерам
У вівторок, 11 лютого, у Золочівському та Пустомитівському районах рятувальники надали допомогу відповідно пенсіонерці, яка потребувала медичної домопоги, але не могла самостійно підвестись, і допомогли транспортувати в лікарню чоловіка, який був у алкогольній комі.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Львівській області.
Як розповіли в пресслужбі, 11 лютого, о 19:29 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в м. Золочів, на вул. Лєрмонтова, 5, у квартирі на першому поверсі трьохповерхового житлового будинку не може самостійно підвестись і відчинити двері власниця, 1939 року народження. Старша жінка потребувала медичної допомоги.
Рятувальники 13 ДПРЧ м. Золочів, з допомогою аварійно-рятувального обладнання, забезпечили доступ у квартиру працівникам поліції та швидкої медичної допомоги.
Цього ж дня, о 19:34 год., до рятувальників надійшло ще одне повідомлення, що в с. Лапаївка, Пустомитівського району, потрібна допомога медичним працівникам із транспортування чоловіка, 1944 року народження, з житлового будинку до карети швидкої медичної допомоги.
Рятувальники 2 ДПРЧ м. Львів надали допомогу медичним працівникам із транспортування громадянина до карети швидкої медичної допомоги. Чоловіка, у стані алкогольної коми, було доправлено у Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі