На Львівщині рятувальники надали доступ до квартири і допомогли травмованій жінці (фото)
Рятувальники надали доступ до квартири, де знаходилася травмована жінка, 1933 року народження, яка потребувала медичної допомоги. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.
У понеділок, 14 червня, о 13:25 год, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Червоноград, на вул. Сокальська, 26, Червоноградського району, на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в квартирі, впала та не може самостійно відчинити двері власниця, 1933 року народження.
[gallery link=«file» ids=«284823,284824,284822»]
Фахівці пожежно-рятувального відділення, з допомогою висувної драбини, надали доступ працівникам поліції в квартиру, де знаходилась власниця та потребувала медичної допомоги. Також проводились роботи з транспортування власниці до карети швидкої медичної допомоги, — йдеться у повідомленні.
До місця виклику було залучено 5 фахівців особового складу та 1 одиницю техніки рятувальників 33-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Червоноград.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі