На Львівщині рятувальники п’ять годин поспіль гасили лісову пожежу (фото)
У понеділок, 13 квітня, о 17:06 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу підстилки лісу за адресою с. Тадані, Кам’янка-Бузького району. Майже п’ять годин поспіль пожежники ліквідовували горіння. Про це повідомили на сторінці Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.
До місця події негайно виїхали рятувальники 18-ої ДПРЧ м. Кам’янка-Бузька, 49-ої ДПРП смт Добротвір, Таданівське лісництво ДП «Буське лісове господарство.
О 20:01 год. вогнеборці локалізували пожежу,та о 21:55 год. повністю ліквідували за допомогою 4 стволів «Б», 2-ох мотооприскувачів, 1 повітродувка та підручними засобами.
Внаслідок пожежі вогнем знищено: підстилку лісу на площі 28 000 м кв. самосів, суху траву та чагарник окремими осередками на площі 12 000 м кв.
До ліквідації пожежі залучили 10 чоловіка особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Керівник гасіння пожежі — начальник Кам’янка-Бузького РВ полковник служби ЦЗ Ціолковський І. В.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі