На Львівщині СБУ припинила виробництво фальсифікованого алкоголю (фото)
У понеділок, 15 березня, на Львівщині Служба безпеки України блокувала механізм виробництва та реалізації контрафактної лікеро-горілчаної продукції, вживання якої могло завдати шкоду здоров’ю мешканцям регіону. Про це повідомили у пресслужбі відомства.
Організували оборудку декілька мешканців області. У будинку одного із них, ділки налагодили кустарне виробництво необлікованої продукції.
Правоохоронці провели обшуки за адресами проживання осіб, причетних до протиправної діяльності в місцях зберігання, виробництва та реалізації спиртовмісної продукції, а також у транспортних засобах, якими здійснювалося її переміщення.
За їх результатами вилучено товарів підакцизної групи, майже 4,5 тонни спирту на загальну суму понад 300 тис грн та записи чорнової бухгалтерії, яка підтверджує протиправну діяльність.
Також вилучено готівку, отриману, ймовірно, внаслідок протиправної діяльності на загальну суму майже 700 тисяч у гривневому еквіваленті.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку) ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі