На Львівщині СБУ викрила угруповання наркоділків (фото)
Сьогодні, 3 липня співробітники Служби безпеки України блокували діяльність у Львівській області організованого угруповання, яке спеціалізувалося на збуті наркотичних засобів. Про це повідомили у прес-службі СБУ у Львівській облаті.
Оперативники СБУ встановили, що група, до складу якої входили мешканці регіону, налагодила мережу з реалізації наркотиків на території області.
"Правоохоронці затримали одного з фігурантів провадження згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час продажу понад півкілограма смоли канабісу на суму майже сорок тисяч гривень. Під час санкціонованих слідчих дій у помешканнях зловмисників правоохоронці виявили наркотичні засоби, гроші в сумі понад 250 тис.грн., отримані від реалізації канабісу, та мисливську нарізну гвинтівку, яка за даними поліції значиться як викрадена. Вирішується питання щодо оголошення підозри фігурантам провадження у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, і обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою." - йдеться у повідомленні відомства.
Тривають невідкладні слідчі дії.
Заходи із викриття зловмисників проводились спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі