На Львівщині селяни зі священником не дали вивезти крадений ліс посеред білого дня

lis4
lis4

Мешканці села Вишня, Городоцького району, що на Львівщині, поблизу свого села затримали лісовоз, на якому було близько 20 кубічних метрів краденого кругляку дуба.

Про це повідомив отець Михайло, пише ІА «Діло».

За словами священника, на узбіччі лежало ще 18 стовбурів такої ж деревини.

Як розповів отець Мизайло, зазвичай крадений ліс вивозили вночі. А вчора, у День пам’яті та вшанування Героїв Небесної сотні, коли в селі відбувались жалобні заходи за односельчанами, що загинули на Майдані, Володимиром Жеребним та Володимиром Топієм, коли більшість людей були на цих заходах, у той же час вивозили ліс.

Заблокували лісовоз спершу двоє місцевих депутатів, до яких, власне, і приєднались інші селяни та о. Михайло. На деревині були відсутні обов’язкові мітки. Також до лісовозу їхала фура, у яку мали б завантажувати ліс. За словами священника, працівники Рудківського лісгоспу так і не знайшли розумного пояснення, чому деревина без чипів. Мешканці села викликали поліцію, однак слідчі відмовились продемонструвати складені на місці події протоколи.

Одного з депутатів, що блокували вивіз деревини, забрали до відділку поліції. Наразі, лісовоз, завантажений дубом, і деревина з узбіччя — на місці. Люди вимагають реального покарання за зрубаний ліс і вдвічі більше обурені за те, що крадії мали зухвалість вкрасти його в такий день, коли вшановують пам’ять Героїв із цього села, що померли на Майдані.