На Львівщині шахтарі перекриють дорогу через заборговані зарплати

1490010
1490010

Шахтарі державного підпримєства «Львіввугілля» завтра, 23 січня, перекриють дорогу міжнародного значення «Львів–Рава-Руська», через заборгованість із зарплат.

Про це повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, на своїй сторінці у «Facebook».

За його словами, у четвер із 10:00 до 13:00 шахтарі ДП «Львіввугілля» збираються вийти на безстрокову акцію протесту і перекрити трасу «Львів–Рава-Руська» (у районі с. Добросин), якщо сьогодні не отримають заборговану заробітну плату за серпень–грудень 2019 року.

«Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда направило звернення на ім’я президента України, голови Верховної Ради, прем’єр-міністра, урядовців у якому повідомляє про свою готовність до радикальних дій у випадку непогашення зарплатної заборгованості перед шатрами ДП »Львіввугілля", — написав Волинець.

Він також додав, що голодування гірників у будівлі Львівської ОДА на знак протесту проти невиплати зарплат на ДП «Львіввугілля» триває. Зарплатна заборгованість перед працівниками «Львіввугілля» за грудень, листопад і частково жовтень 2019 року становить 317,79 млн гривень.