На Львівщині штормове попередження
Сьогодні, 24 серпня, на Львівщині хмарно з проясненнями, місцями значні дощі, грози, вдень град. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.
Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 7–12 м/с, вдень місцями пориви 15–20 м/с. Температура вночі 12–17 °С, вдень 16–21 °С тепла.
У Львівській області штормове попередження, вдень пориви північно-західного вітру 15–20 м/с, град (І рівень небезпечності, жовтий).
До кінця доби 24 серпня значні дощі, по півдню території сильні дощі (ІI рівень небезпечності, помаранчевий).
Впродовж 24–25 серпня на річках басейнів Сяну, Дністра очікується підйом рівнів води на 0,2–1,2 м на рівнями 23 серпня на 08 год, без негативних наслідків. У місцях проходження значних зливових дощів впродовж 24 серпня можливе формування значного місцевого та схилового стоку.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі