На Львівщині слідчі повідомили про підозру в службовій недбалості чиновниці
Через несумлінне ставлення чиновницею до виконання своїх посадових обов’язків, земельна ділянка, оціночна вартість якої становить більше 1,7 мільйона гривень, вибула з державної власності та перейшла у приватну, повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
«У 2018 році 43-річна мешканка райцентру, перебуваючи на посаді державного реєстратора Сокальської районної державної адміністрації, під час здійснення процедури державної реєстрації, не перевірила належним чином документи, прийняла рішення про державну реєстрацію земельної ділянки площею 5,3 га та внесла відповідний запис до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», — встановили слідчі Сокальського відділення поліції.
Таким чином, через несумлінне та неналежне ставлення чиновницею до виконання своїх посадових обов’язків, земельна ділянка, оціночна вартість якої становить більше 1,7 мільйона гривень, вибула з державної власності та перейшла у приватну, що завдало збитків інтересам держави.
Зловмисниці повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання — позбавлення волі на термін від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі