На Львівщині сталась ДТП з летальним кінцем (ФОТО, ВІДЕО)
Вчора трапилась масштабна ДТП за участі двох автомобілів марки VOLKSWAGEN. Внаслідок події є загиблі. Про цю подію повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Так 26 грудня приблизно о 19.15 на автодорозі Львів-Самбір-Ужгород, в с.Ваньовичі Самбірського району, 33-річний водій автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT B5», мешканець Самбора, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з автомобілем «VOLKSWAGEN PASSAT B7», яким керував водій, 1966 року народження з м. Турка.
Внаслідок ДТП водій автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT B5» та його пасажир, 1990 року народження, що проживала м.Самбір, від отриманих травм померли на місці пригоди.
Пасажир автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT B5», 1985 року народження житель м.Самбір та водій автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT B7» госпіталізовані до Самбірської центральної лікарні.
Зі слів очевидців, постраждалому знайшли необхідну групу крові, його стан стабільно важкий.
[embed]https://www.facebook.com/100014758475181/videos/322229624945651/[/embed]
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі