На Львівщині сталися дві ДТП з нетверезими водіями (фото)
Вчора, 10 липня, впродовж декількох годин, сталися дві нетверезі ДТП. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.
На автодорозі М-10 «Львів–Краковець», неподалік Львова, сталося потрійне зіткнення між автомобілями «Chery Arrizo», «ВАЗ 21102» та «Volkswagen Golf».
29-річний водій «Chery» виїхав на зустрічну смугу, не врахував дорожню обстановку і не дотримавшись безпечного інтервалу здійснив зіткнення з двома іншими транспортними засобами.
У нього патрульні виявили ознаки алкосп’яніння, у водія виявлено 2,06 проміле.
На мешканця Яворівського району склали два протоколи: за ст. 124 (порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом без необхідних документів) КУпАП.
Ще одна ДТП сталася на 584 кілометрі автодороги М-06 неподалік міста Миколаїв. 33-річний керманич автомобіля «Volkswagen Polo» не впорався з керуванням і в’їхав в автомобіль Ford Transit.
У водія виявили ознаки алкосп’яніння, однак від перевірки він відмовився, на нього склали протоколи за ст. 124 (порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
За пів року на території Львівської області зареєстрували 172 ДТП саме через перебування водія у нетверезому стані, з яких, 27 ДТП з постраждалими в яких травмувалась 41 особа та 5 людей загинуло.
[gallery link=«file» ids=«292368,292367,292366,292365,292364,292363»]
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі