На Львівщині стався витік нафти
У п’ятницю, 16 серпня, о 08.30 год., надійшло повідомлення, що в с. Балучин, Буського району, у полі, на відстані 1,5 км від магістрального нафтопроводу діаметром 700 мм «МН» Дружба «ПАТ «Укртранснафта», виявлено витік нафтопродукту з труби несанкціонованої врізки діаметром 50 мм. Про це пише «Буський медіа портал», з посиланням на ДСНС.
Внаслідок цього, відбулось забруднення ділянки на площі 120 м2 (відстань до населеного пункту 300 м). Загрози населенню та навколишньому середовищу немає.
О 08.33 год. витік ліквідовано. Станом на 17.00 год. 16 серпня, аварійні бригадами ЛВДС «Броди» (8 фахівців, 2 одиниці техніки) та ЛВДС «Куровичі» (6 фахівців, 2 одиниці техніки) роботи завершили, ліквідовали врізку та здійснили рекультивацію ґрунту по всій площі. На місці працювала ОГ Буського РВ.
Нагадаємо, що це непоодинокий випадок на території Буського району. Останній випадок зафіксований у квітні 2014 року. Невідомі особи здійснили несанкціоновану врізку в нафтопровід в Олеську, що спричинило забруднення земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні Олеського професійного ліцею.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі