На Львівщині створять зведені мобільні групи оперативного реагування
У Львівській області створять зведені мобільні групи оперативного реагування для виявлення та припинення незаконної діяльності, пов’язаної із підпільним виробництвом та збутом підакцизних товарів, блокування нелегального грального бізнесу, протидії протиправній вирубці та продажу деревини.
Про це повідомив очільник УСБУ у Львівській області Юрій Гончаров, коментуючи підсумки спільних наради керівників правоохоронних органів, які відбулися протягом першого кварталу, передає пресслужба Управління Служби безпеки України у Львівській області.
«Варто сказати, що наші співробітники вже успішно працюють у складі податкових постів на підприємствах, що виробляють підакцизні товари. Підвищений контроль стосується і лісової галузі регіону. Тут важливо акцентувати увагу на роботі, що ведеться із місцевим населенням», — підкреслив керівник обласного управління Служби.
УСБУ у Львівській області звертається до громадян із проханням інформувати Службу про випадки зловживання службовим становищем працівників лісових господарств та посадовців вказаних галузей, а також про інші виявлені факти порушення законодавства.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі