На Львівщині судять львів'янина рецидивіста
Раніше судимому львів’янину загрожує до п’яти років позбавлення волі. Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Працівники Кам’янка-Бузького відділу поліції встановили, що раніше судимий 32-річний мешканець Львова причетний до скоєння чотирьох крадіжок на території району.
Так, у травні з домогосподарства жителя одного з сіл зловмисник двічі викрав декоративні туї, спершу 16 дерев, а через кілька днів ще 42. Загальна сума заподіяних збитків становить майже чотири тисячі гривень.
Також мешканець Львова причетний до крадіжки гаманця на території торгового ринку у місті Кам’янка-Бузька та велосипеда у селищі Добротвір.
Поліцейські повідомили йому про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі