На Львівщині судитимуть акушер-гінеколога

6392bdfdd1762d2a06bb4-696x398
6392bdfdd1762d2a06bb4-696x398

49-річній лікарці, акушеру-гінекологу, загрожує позбавлення волі на термін до двох років. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Слідчі Буського відділення поліції, за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури Львівської області, викрили лікарку, неналежне ставлення якої до виконання своїх професійних обов’язків могло спричинити загибель плоду у вагітної жінки.

У вересні 2018 року до районної лікарні поступила 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну лікарку, акушер-гінеколога, мешканку Буська.

Достовірно знаючи, що у пацієнтки є переношена вагітність, лікарка не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи.

Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140  (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — позбавлення волі на термін до двох років.