На Львівщині судитимуть чоловіка, який милицею забив до смерті товариша
Подія сталась цьогоріч, 18 квітня, близько 23:00 год., у будинку в місті Новий Розділ, на Львівщині, де проживав зловмисник. Про це інформують у пресслужбі прокуратури у Львівській області.
Під час розпивання алкогольних напоїв, між чоловіками виник словесний конфлікт, у ході якого 33-річний раніше судимий зловмисник милицею завдав важких тілесних ушкоджень своєму товаришу, зокрема, у голову.
Покаліченого чоловіка було доправлено у реанімаційне відділення Новороздільської міської лікарні, проте через два дні він помер.
17 жовтня, цього року, за процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно нього.
Тим часом сам фігурант перебуває під цілодобовим домашнім арештом.
За вчинений злочин, передбачений ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження), обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі