На Львівщині судитимуть чоловіка, який ременем бив дитину
25-річний мешканець одного з сіл Самбірського району кілька разів вдарив свого сина. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
Чоловік перебуваючи вдома разом із своїм малолітнім сином, кілька разів наніс йому удари долонею та ременем по сідницях та спині.
Впродовж грудня чоловік двічі бив дитину.
Дитина отримала травми, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.
Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання — штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на термін до двохсот годин, або виправні роботи на термін до одного року.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі