На Львівщині судитимуть голову сільради, який незаконно передав у приватну власність 3 га землі
Державі завдано збитків на майже три мільйони гривень. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області.
Як встановили працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з слідчими поліції Львівщини та за процесуального керівництва прокуратури області, внаслідок незаконних дій посадовця три гектари державних земель опинились «в руках» приватних осіб.
Правоохоронці встановили, що впродовж 2006 року голова однієї з сільрад Львівщини затвердив документацію із землеустрою щодо передачі у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків двадцяти земельних ділянок площею три гектари на прилеглій до міжнародної траси території.
Відповідно до підготовлених документів, дані земельні ділянки розташовані в межах населеного пункту, проте фактично усі ділянки знаходились за його межами.
Згідно із вимогами земельного законодавства виділена земля могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування. Таким чином, на підставі фіктивних документів землі держави опинились «в руках» приватних власників, а державі завдано збитків на 2,67 мільйона гривень.
Колишньому голові сільради повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України та обвинувальний акт скеровано до суду.
Санкцією статті передбачено покарання - позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
На незаконно надані земельні ділянки накладено арешт.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі