На Львівщині судитимуть колишніх правоохоронців
На Львівщині судитимуть колишніх правоохоронців, підозрюваних у незаконному отриманні грошових допомог. Про це у вівторок, 1 грудня, повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Під час досудового розслідування було встановлено, що колишні правоохоронці під час проходження військово-лікарської комісії підробили медичні документи, на підставі яких у подальшому отримали кошти одноразової грошової допомоги у зв’язку з отриманням захворювання у період проходження служби в ОВС.
Зловмисникам повідомлено про підозру в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
На розгляд суду скеровано 10 обвинувальних актів. Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченим — до восьми років позбавлення волі.
Окрім того, забезпечено добровільне відшкодування зловмисниками заподіяної шкоди до державного бюджету України на загальну суму більше 1,3 мільйона гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі