На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка за рік привласнила понад 412 тисяч гривень з бюджету
Сьогодні, 4 лютого, слідчі скерували обвинувальний акт на розгляд суду проти начальниці відділу Управління праці та соцзахисту однієї з міських рад Львівщини. Про це повідомили в Поліції Львівської області.
Зловмисницею стала 46-річна мешканка Дрогобицького району. За інформацією правоохоронців, з 2017 по 2018 рік вона, заволоділа бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Зловживаючи службовим становищем та маючи доступ до бухгалтерської документації, жінка вносила неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення. Загальна сума збитку складає 412 тисяч гривень.
Чиновницю викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини. Діяли вони спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та ревізорів Західного офісу Держаудитслужби, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.
Досудове розслідування завершене. Судитимуть чиновницю за двома статтями Кримінального кодексу:
- Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах.
- Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значну шкоду.
Максимальне покарання — позбавлення волі на термін до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
1
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
1
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
3
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі