На Львівщині судитимуть рецидивіста, який у нетверезому стані вбив 39-річну жінку
В Старосамбірське відділення поліції 28 червня надійшла повідомлення від 45-річного місцевого мешканця про те, що близько 17.00 у власному будинку він виявив свою 39-річну сестру без ознак життя. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що жінка померла внаслідок заподіяних їй тілесних ушкоджень у вигляді «тупої травми грудної клітки і живота, розривів брижі кишечника, масивної гострої кровотечі».
Правоохоронці з’ясували, що до скоєння злочину причетний раніше судимий 35-річний мешканець району. Близько 11.00, перебуваючи в будинку померлої у стані алкогольного сп’яніння, він побив її.
Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні кримінального провадження, передбаченого ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від семи до десяти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі