На Львівщині судитимуть слідчу за хабар у 2 тис дол
За версією слідства, слідча районного відділу поліції Львівської області у вересні минулого року отримала від мешканця Яворівського району 2 тис доларів США неправомірної вигоди за не притягнення його до кримінальної відповідальності. Про це повідмоляє пресслужба Прокуратури Львівської області.
Зясувалось, що чоловік хотів уникнути покарання за ймовірно вчинений злочин, передбачений ст. 350 КК України (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок), за це і надав хабара.
Незважаючи на складність доведення злочину, вчиненого особою добре обізнаною із формами та методами фіксування подібних правопорушень, все ж вдалось зібрати докази для оголошення підозри.
Такі дії поліцейської, яка імовірно вжила достатньо заходів для конспірації, кваліфікували за ч. 3 ст. 368 КК України (прохання надати та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії, з використанням наданого їй службового становища).
Наразі, прокурори вирішують питання про обрання фігурантці запобіжного заходу.
За вчинене їй загрожує від 5 до 10 ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю, а також конфіскація майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Проректора військової академії з Хмельницького звільнили з посади за зловживання та перевели в підрозділ ДПСУ на Сході країни
Посадовець залучав підлеглих до будівництва власного двоповерхового будинку на околиці Хмельницького
НАБУ готує екстрадиційний запит щодо Міндіча
Слідство співпрацює більш ніж із десятьма міжнародними юрисдикціями для отримання інформації про фінансові транзакції, рахунки та майно фігурантів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі