На Львівщині судитимуть трьох неповнолітніх, що викрали майна з домогосподарства на понад 11 тисяч гривень
Досудове розслідування завершено, юнаків поліцейські взяли на профілактичний облік, а міру покарання для них згодом визначить суд. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
У Стрийський відділ поліції влітку звернувся місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що з його домогосподарства, яке розташоване в одному з сіл району, було викрадено майно на суму понад 11 тисяч гривень.
Дільничні офіцери встановили, що до скоєння злочину причетні троє юнаків – двоє шістнадцятирічних і один сімнадцятирічний. Вони проникли в підсобне приміщення заявника і звідти викрали електроінструменти та інші речі, які розділили між собою. Викрадене майно правоохоронці вилучили та повернули власнику.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт поліцейські скерували на розгляд суду. Юнакам загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові повідомлено про підозру військовослужбовцю ТЦК
Коментарі