На Львівщині судитимуть виробників фальсифікованого алкоголю
На Львівщині судитимуть учасників злочинної групи, причетних до виготовлення фальсифікованого алкоголю. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Так, 18 вересня, слідчі відділу розслідувань особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Львівщини завершили досудове розслідування стосовно злочинної групи, учасники якої виготовляли фальсифікований алкоголь.
Нагадаємо, 39 та 32-річного мешканців Пустомитівського району та 36-річного мешканця Кам’янка-Бузького району викрили слідчі поліції Львівщини, спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області.
Правоохоронці встановили, що зловмисники облаштували в одному з сіл Пустомитівського району підпільний цех, в якому виготовляли фальсифіковану горілку з використанням підроблених акцизних марок.
Під час санкціонованих обшуків поліцейські виявили та вилучили 812 пляшок готової продукції (горілки), 6 бочок із спиртом ємністю по 200 літрів, 24 полімерних ємності із спиртом різного об’єму, а також 750 марок акцизного податку з ознаками підробки.
Слідчі відкрили кримінальне провадження і в ході досудового розслідування зібрали достатньо доказів причетності затриманих до вчинення цього кримінального правопорушення.
Відтак, 39-річному організатору злочинної групи було повідомлено про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ч. 1 ст. 204 та ч. 3 ст. 28 — ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, — до семи років позбавлення волі.
Окрім того, двом його спільникам було повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28 — ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, — до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.
Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі