На Львівщині судитимуть жінку за брехню слідству

АКТУАЛЬНО Кримінал Львів Новини

За неправдиві свідчення мешканка Бущини потрапила на лаву підсудних. Про це пише пресслужба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що 29-річна місцева мешканка, яку слідчий попередив про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві показання, умисно повідомила правоохоронцям недостовірні відомості про факти та обставини вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил дорожнього руху з тяжкими наслідками).

Як наслідок, це стало підставою для прийняття рішення про закриття вказаного провадження.

«Радехівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жительки Буського району за фактом надання органу, що здійснює досудове розслідування, завідомо неправдивого показання свідка (ч. 1 ст. 384 КК України)», — йдеться у повідомленні.

Максимальний термін покарання, що загрожує фігурантці, — 2 роки обмеження волі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.