На Львівщині судитимуть зоозахисника, який затримав живодерів, що розстрілювали котів
У середу, 27 листопада, відбудеться судове засідання у справі над керівником ГО «Стрийські хвости» Юрієм Левицьким, який затримав двох зловмисників, які стріляли в котів. Про це повідомляє «Журналіст», з посиланням на пост львівської зоозахисниці Андріани Байло.
У 2017 році Юрій затримав зловмисників, які заради розваги розстрілювали кішок у місті Стрий. Тоді одне кошеня Левицький знайшов застреленим.
А за кілька днів у будинок забігло пораненим друге кошеня. На місце викликали поліцію. Тоді з прилеглої будівлі намагалися втекти два малолітніх хлопця, мешканці села Орів. Як з’ясувалося, вони працювали «охоронцями» на цьому будівництві. Проте наголошується, що правоохоронці не перевірили, чи законно працюють юнаки на будівництві.
«Два роки тому покидьки розстрілювали моїх кішок і отримували від цього якесь, тільки їм відоме задоволення. На них було написано заяву по ст. 299 Жорстоке поводження з тваринами. Тоді ця резонансна подія схвилювала всю Україну. Але не судилося слідчому відділу м. Стрий довести справу до кінця», — йдеться в повідомленні.
Волонтери кажуть, що справа про розстріл котів по ст. 299 у Стрийському райвідділі поліції Львівської області зникла. Минуло два роки, поміняли трьох слідчих, і тепер на лаві підсудних опинився Левицький. Левицького судитимуть за ст. 125 ч. 1. (умисне легке тілесне ушкодження). Судове засідання відбудеться в суді міста Стрий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі