На Львівщині син вбив свого батька
Відкрито кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство», призначено ряд експертиз, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
У Сокальське відділення поліції 6 грудня надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги, котрий, прибувши на виклик у одне з сіл району, виявив в будинку тіло чоловіка без ознак життя.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Встановлено, що загиблий – 59-річний місцевий мешканець, на його тілі були виявлені чисельні тілесні ушкодження, а саме: переломи, рани та крововиливи. За попередніми висновками медиків, виявлені травми і могли спричинити смерть чоловіка.
Також встановлено, що тілесні ушкодження загиблому, під час побутового конфлікту, близько 15.30 наніс його 34-річний син, котрий перебував у стані алкогольного сп’яніння.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Призначено ряд експертиз, проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі